.

מועדון הדיבייט הליברלי
הרשמה לעידכוני המועדון 

מועדון הדיבייט הליברלי מציע הדרכה לשיפור היכולות האינטלקטואליות, הלוגיות והרטוריות שלכם בתנאים נוחים במרכז ת"א (שרונה) על ידי מדריכים מעולים בעלי השגים בולטים באליפויות ישראל ואליפויות עולמיות בדיבייט. המועדון שותף לליגת הדיבייט הישראלית להפעלת תחרות ה-Liberty Open העוסקת בנושאי חירות בהשתתפות טובי הדיבייטורים בישראל ובעולם, מעניק חסות ומארח את אימוני נבחרת ישראל בדיבייט לתיכונים, ומקיים מפגשי העשרה תקופתיים בשותפות עם ליגת הדיבייט הישראלית.

אנו מזמינים להצטרף לקורס הבא שיפתח בחודש מרץ 2020. הקורס בן 12 שיעורים ותרגולים שיערכו בימי שני במתחם WEWORK שרונה בין השעות 18:00-22:00. משך כל מפגש, 3-4 שעות אקדמאיות הכוללות הדרכה, תרגול ומשוב. מחיר הקורס הכולל 12 מפגשים 2500 ש"ח + מע"מ. וותיקי המועדון ואורחים מליגת הדיבייט הישראלית מוזמנים להשתתף בחלק התרגול של המפגשים. 
מדריכת הקורס הראשית, מוניקה פורמן, היא מרצה לרטוריקה ויועצת פרזנטציה עם עשר שנות ניסיון בהעברת מסרים ושכנוע. השופטת הראשית של אליפות אירופה בדיבייט 2020, דוברת בעלת הישגים בינלאומיים, ומאמנת הדיבייט של שתי נבחרות אוניברסיטאיות.
מאמנת בכירה במועדון היא הדר גולדברג, בוגרת הכשרת המועדון ואלופת העולם בדיבייט לשנת 2020.

הרשמו לקבלת מידע ועידכונים 

שם ומשפחה
דואר אלקטרוני
טלפון סלולארי
האם את/ה סטודנט/ית?
האם יש נסיון קודם?

"כשהגעתי למועדון היה לי פחד קהל. תוך חודש כבר ידעתי לדבר בבטחון, לגבש טיעונים ולהעביר אותם בצורה משכנעת. היום אני כבר מגיעה לשלבי הגמר של תחרויות בארץ ובעולם.
דיבייט הוא המשחק המהנה ביותר שנחשפתי אליו, ואחת המיומנויות החשובות ביותר שלמדתי עד היום. אני מאוד מרוצה מצוות ההדרכה המצויין שסיפק לי המועדון הליברלי, מהטובים בתחומם בעולם, ומשוכנעת שכל אחד מכל נקודת פתיחה יוכל בעזרתו להגיע לשיפור נראה לעין בפרק זמן קצר."

הדר גולדברג 

בוגרת המועדון ומדריכה, מנצחת ודוברת מצטיינת של אליפות הפרשמנים 2018 ואלופת עולם 2020.

"כמו קרוספיט למוח."
אנונימי, בוגר קורס אפריל 2019

 

תכני המפגשים
כיצד למצוא את הדברים הרלוונטיים והמשמעותיים ביותר להגיד בזמן נתון.
סגנון – כיצד להלהיב קהל ולהדגיש את המסר המרכזי.
בניית נאומים אפקטיביים.
שרשור לוגי – כיצד לבסס טיעונים בצורה מוצקה.
מענה והפרכות – כיצד לענות ולהפריך טיעונים.
אלתור - כיצד להתמודד עם שאלות בלתי צפויות.

 

מהו דיבייט?

דיבייט הוא ספורט אינטלקטואלי בו אנשים מתחרים ביכולתם לטעון ולשכנע בכל נושא נתון. פורמט המשחק פותח בקיימברידג' במאה ה-18 ומשמש עד היום כבסיס להתנהלות הפרלמנט הבריטי. הדיבייט מחדד את יכולות הזיהוי, ההגדרה והניתוח הרציונליים וההיררכיים של טענות ועמדות במטרה להביא עמדה למיצוי והצגה מיטבית בזמן קצר. (בעברית ובאנגלית). בעוד שעד כה, ההזדמנות להשתתף בדיון הייתה שמורה רק לחברים במסגרות אקדמיות – לא עוד! אנו רואים את הערך של הדיבייט כחשוב מכדי להגבילו לקבוצה קטנה, ומזמינים אתכם להיות חלק מהחוויה והתהליך ההכשרתי במסגרת מועדון המיוסד על ערכי החירות, היזמות ויצירת הערך.

 

על המועדון / מה אנחנו מציעים?

ההכשרה כוללת: מבנה נאום, בחירת ובניית טיעונים, שרשור לוגי, הפרכות והתמודדות עם הטיעוני הנגד. תרגול מעשי והתנסות (בין אם כדובר או כשופט) בסיבוב דיבייט בכל מפגש, וקבלת פידבק מיידי על הביצועים – החל מהשבוע הראשון! מדריכים ושופטים מהמנוסים והטובים בתחום הדיבייט, בעלי שלל תארים מהארץ ומהעולם.

המועדון פתוח עבור כל המעוניין לקחת חלק בפרוייקט של התפתחות אישית וקידום רעיוני!

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.